O NAS

LIMBA APARTAMENTY

Noclegi Szklarska Poręba

Jesteśmy małą rodzinną firmą związaną ze Szklarską Porębą od kilkudziesięciu lat. Limba Apartamenty to wynik doświadczeń i obserwacji  poczynionych przez wiele lat podczas pracy w zarządzaniu domami wczasowymi  i pensjonatami w Karkonoszach.
Inspiracją były także nasze podróże po Europie i korzystanie  z tamtejszej infrastruktury turystycznej.

W 2005 roku staliśmy się szczęśliwymi właścicielami domu Limba, funkcjonującego jako pokoje gościnne Limba i rozpoczęliśmy remont generalny, dostosowując budynek do nowych standardów.

Od 2006 roku możemy Państwu oferować noclegi w centrum Szklarskiej Poręby,  w 5 mieszkaniach wakacyjnych ( apartamentach)  o powierzchni od 44 m kw do prawie 80 m kw.  Projektując apartamenty zależało nam aby było tam przestrzennie i przede wszystkim praktycznie. Wiemy, że pokoje hotelowe, nawet te najbardziej luksusowe to tylko miejsca do spania, my chcieliśmy aby nasi goście czuli się w naszych progach jak u siebie w domu. Stąd wynikła koncepcja: miejsca do wypoczynku w pokoju dziennym, pełnowymiarowe stoły jadalniane, wygodne i osobne sypialnie, dobrze wyposażone aneksy kuchenne no i oczywiście łazienki.

Mamy nadzieję, że Apartamenty Limba przypadną Państwu do gustu i zostaniecie naszymi stałymi gośćmi.

Serdecznie Zapraszamy. Właściciele Limba Apartamenty

Nagrody, certyfikaty

Limba Apartamenty, Ul. Grabskiego 6, 58-580 Szklarska Poręba, darek@limba-apartamenty.pl. tel 660 713 849

© 2019 by DK. Proudly created with Wix.com

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon