top of page

O NAS

LIMBA APARTAMENTY

Noclegi Szklarska Poręba

Jesteśmy małą rodzinną firmą związaną ze Szklarską Porębą od kilkudziesięciu lat. Limba Apartamenty to wynik doświadczeń i obserwacji  poczynionych przez wiele lat podczas pracy w zarządzaniu domami wczasowymi  i pensjonatami w Karkonoszach.
Inspiracją były także nasze podróże po Europie i korzystanie  z tamtejszej infrastruktury turystycznej.

W 2005 roku staliśmy się szczęśliwymi właścicielami domu Limba, funkcjonującego jako pokoje gościnne Limba i rozpoczęliśmy remont generalny, dostosowując budynek do nowych standardów.

Od 2006 roku możemy Państwu oferować noclegi w centrum Szklarskiej Poręby,  w 5 mieszkaniach wakacyjnych ( apartamentach)  o powierzchni od 44 m kw do prawie 80 m kw.  Projektując apartamenty zależało nam aby było tam przestrzennie i przede wszystkim praktycznie. Wiemy, że pokoje hotelowe, nawet te najbardziej luksusowe to tylko miejsca do spania, my chcieliśmy aby nasi goście czuli się w naszych progach jak u siebie w domu. Stąd wynikła koncepcja: miejsca do wypoczynku w pokoju dziennym, pełnowymiarowe stoły jadalniane, wygodne i osobne sypialnie, dobrze wyposażone aneksy kuchenne no i oczywiście łazienki.

Mamy nadzieję, że Apartamenty Limba przypadną Państwu do gustu i zostaniecie naszymi stałymi gośćmi.

Serdecznie Zapraszamy. Właściciele Limba Apartamenty

Nagrody, certyfikaty

certyfikat 2013.jpg
winner.gif
certyfikat.jpg
bottom of page